Друк

Про затвердження міського плану заходів з реалізації Стратегії подолання бідності у м. Токмаку на 2017 рік

 

У К Р А Ї Н А

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

           26.01.2017                                                                                   №     18            

 

 

 

 

Про затвердження міського плану заходів

з реалізації Стратегії подолання бідності

у м. Токмаку  на  2017 рік

 

Керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 № 161-р «Про схвалення Стратегії подолання бідності» та від 08.08.2016 №     573-р «Про затвердження плану заходів на 2016 – 2017 роки з реалізації Стратегії подолання бідності», Запорізької обласної державної адміністрації від 25.11.2016 № 683 «Про затвердження обласного  плану заходів з реалізації Стратегії подолання бідності на 2016-2017 роки», з метою подолання та запобігання бідності в місті, виконавчий комітет Токмацької міської ради

ВИРІШИВ:

 

 

1. Затвердити міський план заходів з реалізації Стратегії подолання бідності у м. Токмаку на 2017 рік (далі – План заходів), що додається.

2. Зобов’язативідповідальних за виконання (управління соціального захисту населення Токмацької міської ради; відділ економіки виконавчого комітету Токмацької міської ради;  Територіальний центр соціального обслуговування Токмацької міської ради, відділ у справах молоді та спорту Токмацької міської ради; служба у справах дітей виконавчого комітету Токмацької міської ради; Токмацький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Токмацької міської ради; відділ розвитку інфраструктури виконавчого комітету Токмацької міської ради; управління комунального господарства Токмацької міської  ради; відділ підприємництва та надання адміністративних послуг виконавчого комітету  Токмацької міської ради; відділ освіти Токмацької міської ради; відділ  культури Токмацької міської ради; Комунальна установа Токмацька центральна районна лікарня, Комунальна установа «Токмацький центр первинної медико-санітарної допомоги» Токмацької міської ради ):

1) забезпечити виконання Плану заходів за закріпленими відповідними напрямками роботи;

2) надавати щокварталу до 01 числа місяця, наступного за звітним кварталом, до відділу питань праці управління соціального захисту населення Токмацької міської ради  інформацію про стан виконання Плану заходів.

3. Рекомендувати Токмацькому міськрайонному  центру зайнятості,               забезпечити виконання пункту  2 цього рішення.

4. Управлінню соціального захисту населення Токмацької міської ради забезпечити розміщення даного рішення та Плану заходів на офіційному сайті виконавчого комітету Токмацької міської ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мамчака А.П.

 

 

Міський голова                                                           І.В. Котелевський 

Вкладення:
Скачати цей файл (ПланЗаходівМісто.doc)ПланЗаходівМісто.doc[ ]250 Кб