Друк

Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на надання послуги з вивезення твердих побутових відходів по м. Токмак

У К Р А Ї Н А

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

07.04.2017                                                                                        №57

 

Про введення в дію рішення конкурсної

комісії щодо визначення переможця

конкурсу на надання послуги з вивезення

твердих побутових відходів по м. Токмак

  

Керуючись пп.6 п. а) ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України  «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011р. №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», та за результатами проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів по м. Токмак, виконавчий комітет Токмацької міської ради

 ВИРІШИВ:

 

 1. Ввести в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на надання послуги з вивезення твердих побутових відходів по м. Токмак відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів по м. Токмак від 03.04.2017 р. (протокол додається).

 2. Визначити комунальне підприємство «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради виконавцем послуг із вивезення твердих побутових відходів по м. Токмак строком на один рік.

 3. Комунальному підприємству «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради укласти договори на вивезення твердих побутових відходів з власниками або балансоутримувачами житлових будинків, земельних ділянок згідно з вимогами постанови  Кабінету Міністрів України від  10 грудня 2008  № 1070  «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів».

 4. Рекомендувати комунальному підприємству «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради постійно проводити роботу з підвищення рівня оплати споживачами за отримані послуги з вивезення твердих побутових відходів.

5. Управлінню комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради у 10-ти денний термін оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Токмацької міської ради.

 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баглай О.М.

  

Секретар міської ради                                                               О.О. Чуб

Вкладення:
Скачати цей файл (Додаток до протоколу.doc)Додаток до протоколу.doc[ ]41 Кб
Скачати цей файл (ПРОТОКОЛ.doc)ПРОТОКОЛ.doc[ ]40 Кб