Друк

Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на надання послуги з вивезення твердих побутових відходів по м. Токмак

 

У К Р А Ї Н А

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

  05  квітня  2018 р.                                                                                   №  72

 

 

Про введення в дію рішення конкурсної

комісії щодо визначення переможця

конкурсу на надання послуги з вивезення

твердих побутових відходів по м. Токмак

 

 

Керуючись пп.6 п. а) ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України  «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», та за результатами проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів по м. Токмак, виконавчий комітет Токмацької міської ради

ВИРІШИВ:

 

1.Ввести в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на надання послуги з вивезення твердих побутових відходів по м. Токмак відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів по м. Токмак від 03.04.2018 р. (протокол додається).

2.Визначити комунальне підприємство «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів по м. Токмак строком на один рік.

3.Комунальному підприємству «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради укласти договори на вивезення твердих побутових відходів з власниками або балансоутримувачами житлових будинків, земельних ділянок згідно з вимогами постанови  Кабінету Міністрів України від  10.12.2008  № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів».

4.Рекомендувати комунальному підприємству «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради постійно проводити роботу з підвищення рівня оплати споживачами за отримані послуги з вивезення твердих побутових відходів.

5.Управлінню комунального господарства виконавчого комітету у 10-ти денний термін оприлюднити рішення шляхом його розміщення на сайті Токмацької міської ради та у Центральній бібліотеці м. Токмак.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баглай О.М.

 

 

 

Міський голова                                                                               І.В. Котелевський

Вкладення:
Скачати цей файл (додаток ПРОТОКОЛ ТПВ.pdf)додаток ПРОТОКОЛ ТПВ.pdf[ ]587 Кб