Друк

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитку м. Токмак, вул. Володимирська, 21

        Керуючись пп. 1 п. а) ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 3 ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», ст..1,4,18 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.14 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009р. № 396, рішенням сесії Токмацької міської ради від 21.07.2011 №6  «Про визначення органу приватизації кімнат у гуртожитках», розглянувши заяви мешканців гуртожитку, виконавчий комітет Токмацької міської ради
ВИРІШИВ:
 
1. Передати наймачу в  приватну  власність наступне жиле приміщення в     
гуртожитку за адресою м. Токмак, вул. Володимирська, 21:
  - Воробйовій В.В. вул. Володимирська, 21 кім. № 90, житл. пл. 12,0 кв. м.  
2. Затвердити розрахунок площі житлового приміщення у гуртожитку,  що приватизується безоплатно. (Додається).
3. КП  «Абрис» Токмацької міської ради  оформити  свідоцтво про  право власності на жиле приміщення у гуртожитку.       
4. Власникам зареєструвати свідоцтво про  право власності на жиле приміщення в гуртожитку у відділі реєстрації виконавчого комітету Токмацької міської  ради.  
5.  КП «Управляюча компанія «Контакт»  у десятиденний строк  укласти  договір з громадянами  на їх участь у витратах на обслуговування та ремонт будинку.
6. Контроль   за   виконанням  цього  рішення   покласти на заступника міського голови з  питань діяльності виконавчих органів ради Баглай О.М.   
              

 

 Міський голова                                                                 І.КОТЕЛЕВСЬКИЙ