Друк

Про затвердження Порядку проведення конкурсу з розгляду проектів програм, розроблених ветеранськими та громадськими організаціями, для виконання яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету, Положення про конкурсну комісію та її склад

УКРАЇНА

   ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

     28.02.2019                                                                                     54 

Про затвердження Порядку проведення конкурсу з розгляду проектів програм,  розроблених ветеранськими та громадськими організаціями, для виконання яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету, Положення про конкурсну комісію та її склад

        

Керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Бюджетним кодексом України,  на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів,заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка», рішенням Токмацької міської ради від 14.02.2019 «Про затвердження Програми «Надання фінансової підтримки ветеранським та громадським організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість, на 2019-2020 роки», з метою ефективного розподілу коштів для підтримки громадських організацій міста, забезпечення громадської злагоди та соціального партнерства, об’єднання зусиль органів виконавчої влади, ветеранських та громадських організацій у вирішенні питань соціального захисту,   виконавчий комітет Токмацької міської ради

ВИРІШИВ:

 

         1. Затвердити:

         1.1. Порядок проведення конкурсу з розгляду проектів програм,  розроблених ветеранськими та громадськими організаціями, для виконання яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету. (додаток 1).

         1.2. Положення про конкурсну комісію з розгляду проектів програм, розроблених ветеранськими та громадськими організаціями, для виконання яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету. (додаток 2).

         1.3. Склад конкурсної комісії з розгляду проектів програм, розроблених ветеранськими та громадськими організаціями, для виконання яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету. (додаток 3).

          1.4. Форму заяви про участь у конкурсі, що має подаватися громадською організацією. (додаток 4).

           1.5. Форму опису проекту та кошторису витрат для його реалізації, що має подаватися громадською організацією для участі в конкурсі. (додаток 5).  

           2. Конкурс з розгляду проектів програм, розроблених ветеранськими та громадськими організаціями,  для виконання яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету, проводити відповідно затвердженого Порядку.

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мамчак Н.В.

 

 

Міський голова                                                               І.КОТЕЛЕВСЬКИЙ

Вкладення:
Скачати цей файл (Конкурсна КОМИССИЯ 15.03.doc)Конкурсна КОМИССИЯ 15.03.doc[ ]33 Кб