Друк

Р І Ш Е Н Н Я

У К Р А Ї Н А

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

  23березня2020 р.                          №  64

 

 

Про введення в дію рішення конкурсної

комісії з визначення переможця

конкурсу на надання послугз вивезення

побутових відходів по території м. Токмак

 

 

Керуючись пп.6 п. а) ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України  «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи»,Постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами» (зі змінами) та за результатами проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів по території м. Токмак, виконавчий комітет Токмацької міської ради

 

ВИРІШИВ:

1.Ввести в дію рішення конкурсної комісіїз визначення переможця конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів по території м. Токмак відповідно до протоколу засідання конкурсної комісіївід 19.03.2020 року (копія протоколу додається).

2.Визначити комунальне підприємство «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради виконавцем послуг з вивезення побутових відходів по м. Токмак строком на один рік.

3.Комунальному підприємству «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради укласти договори про надання послуг з поводження з побутовими відходами зі споживачамивідповідно доТипового договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008  № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами» (зі змінами).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Баглая.

 

 

Міський голова                                                                         Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ