Порядок прийому

Друк

ПОРЯДОК проведення особистих прийомів громадян у виконавчому комітеті Токмацької міської ради

  1. Організація особистих прийомів громадян у виконавчому комітеті Токмацької міської ради здійснюється  відповідно до Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 р. № 109 / 2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».
  2. Прийом у виконавчому комітеті Токмацької міської ради проводиться міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, керуючим справами виконкому – заступником міського голови відповідно до функціонального розподілу обов’язків, з питань, які належать до повноважень виконавчого комітету, не рідше двох разів на місяць.
  3. Прийом громадян міським головою проводиться в каб. № 1 на першому поверсі адміністративного будинку  за адресою : м. Токмак, вул. Центральна 45.
  4. Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати – героїня», проводиться першочергово, особисто міським головою або, під час його відсутності , виконуючим його обов’язки заступником, якщо заявник не бажає звернутия до іншої посадової особи.
  5. Прийом громадян проводиться згідно із затвердженим графіком, за попереднім записом заявників. Графік прийомів громадян затверджується окремим розпорядженням міського голови.
  6. Графік прийомів довідиться до відома громадян шляхом оприлюднення на офіційному веб – порталі виконавчого комітету, в газеті КП  «Газета «Наше місто Токмак» та розміщується на інформаційному стенді біля кабінету прийому громадян.
  7. Попередній запис на прийом до міського голови здійснюється головним спеціалістом сектору по роботі із зверненнями громадян організаційного відділу виконавчого комітету.
  8. Під час попереднього запису на прийом відповідальний працівник організаційного відділу виконавчого комітету, що здійснює попередній запис н а прийом, з’ясовує прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання громадянина, контактний телефон (якщо такий є), суть питань, з якими громадянин бажає звернутися до міського голови.
  9. За необхідністю також підлягає вивченню така інформація: