free joomla slider module

Новини

Друк

МІСТО ТОКМАК ІЗ НАВЧАЛЬНИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ ТРЬОХ ОБЛАСТЕЙ

Місто Токмак – активний учасник процесів із залучення іноземних інвестицій на теренах Запорізької області. Кількість міжнародних організацій-партнерів, проектів та ініціатив, у яких бере участь наше місто – стрімко зростає. Майже кожного місяця до нас приїжджають спеціалісти з інших міст та областей України з метою обміну досвідом у напрямках активізації міжнародної діяльності, залучення інвестицій та розвитку співпраці з іноземними партнерами.

Тож і 19 квітня 2019 року із навчальних візитом на тему «Залучення інвестицій у міські ОТГ» до нас завітали представники трьох областей – Сумської, Херсонської та Чернігівської областей. Візит відбувався за підтримки програми «U-LEAD з Європою», а гостей приймали Приморська та Бердянська ОТГ і, безпосередньо, місто Токмак.

Друк

Наказом Мінсоцполітики України від 6 березня 2019 року № 332 було внесено зміни

Наказом Мінсоцполітики України від 6 березня 2019 року № 332 було внесено зміни до Порядку взаємодії Державної служби України з питань праці, виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та державної служби зайнятості, затвердженого наказом від 2 липня 2014 року № 437.

Вищезгадані зміни стосуються інформації, яку органи державної служби зайнятості надають територіальним органам Держпраці, з метою забезпечення належної організації державного контролю за додержанням законодавства про зайнятість населення.

Відповідно до цього було доповнено підпункт 1 пункту 4 Порядку № 437 такими абзацами:

Друк

Краєзнавчо-туристична подорож для дітей

      Працівники Токмацького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з волонтерами організували краєзнавчо-туристичну подорож до м.Запоріжжя для дітей з сімей, що опинились в складних життєвих обставинах. cb

       До Запоріжжя завітала делегація з 23-х хлопчаків та дівчаток віком 7-14 років. Першою зупинкою стала, без сумніву, візитівка Хортиці, Запоріжжя і мабудь всієї України - історико-архітектурний комплекс «Запорізька Січ».

         Привітавши дітлахів, люб’язні господарі запросили гостей безпосередньо до комплексу, де більше години тривала змістовна, захоплююча екскурсія про козацький побут і звичаї наших предків, яку провів співробітник музею, кандидат історичних наук Олексій Казанцев.dfv А далі були щирі дитячі враження, емоції від побаченого і почутого, фотографування на тлі стилізованих під старовину будівель і чудових неповторних краєвидів природи унікального острова і славетної греблі ДніпроГЕСу. Розчулився навіть власник торгівельної палатки, подарувавши кожній дитині маленький сувенір на згадку.

         Рівно о півдні на дітлахів чекав смачний обід, що в доставили кожному в індивідуальній екоупаковці, безпосередньо на природу.

        І це ще був не кінець подорожі! За якихось півгодини гості перенеслися у часі на кілька століть і опинилися у дивовижному місці – Музеї техніки Героя України В’ячеслава Богуслаєва. Побачити геніальні творіння інженерної думки – двигуни, літаки, мотоцикли, зразки військової техніки і навіть – самовари в одному місці для дітлахів було справжньою несподіванкою! А як цікаво розповідав про експонати і історію могутнього підприємства заступник директора музею Олександр Бобров! Це потрібно було чути і бачити! Що вже казати про можливість сфотографуватися біля кабіни величезної армійської вантажівки чи на башті танку!

     Без сумніву, подорож хлопцям та дівчатам запам’ятається надовго, адже враженнями вони ще довго ділилися по дорозі додому.

Друк

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених міськими громадськими та ветеранськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету в 2019 році

Виконавчий комітет Токмацької міської ради оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених  ветеранськими та громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких у 2019 році буде надаватись фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету. Термін реалізації програм (проектів, заходів) з 01.01.2019 по 31.12.2019.

Вкладення:
Скачати цей файл (Заява.doc)Заява.doc[ ]29 Кб
Скачати цей файл (конкурс-проектів.doc)конкурс-проектів.doc[ ]93 Кб